Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Rity; w środę NMP Wspomożenia Wiernych; w piątek św. Filipa Nereusza; w sobotę św. Pawła VI; za tydzień Zesłanie Ducha Świętego.

Dziś po Mszy o 19.00 koncert paschalny chóru i orkiestry Bazyliki Mogilskiej.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie 17.30 w niedziele 17.00. W tym tygodniu szczególnie modlić się będziemy przygotowując do Uroczystości Pięćdziesiątnicy.

W piątek Oaza Młodzieży naszej parafii zaprasza na paschalne nabożeństwo Drogi Światła. Rozpocznie się on o 20.00. Jeśli tylko aura pozwoli nabożeństwo rozpocznie się na zewnątrz kościoła na placu pod ołtarzem fatimskim.

Ks. Jarosław zachęca młodzież do wyjazdu na Spotkanie Młodych na Lednicy 3 czerwca. Można pojechać w grupie Tancerzy Lednickich albo jako uczestnik. Zapisy i informacje w Internecie pod adresem stronadobra.pl/tancerze. Natomiast animatorzy Oazy zapraszają dzieci ze szkół podstawowych na darmowe korepetycje. Po szczegóły zapraszamy na stronę OazaArka na Facebooku.

W zakrystii można nabyć film z uroczystości bierzmowania.

W sobotę 27 maja zapraszamy na XVI Pieszą Pielgrzymkę z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Szczegółowe informacje na plakatach. Pielgrzymce towarzyszy ks. Piotr Waligóra.

Do końca maja przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie, którą planujemy w październiku tego roku. Zapisać się można u siostry w kancelarii parafialnej. Pielgrzymce towarzyszy ks. Proboszcz.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę i te składane w kopertach oraz przesyłane na konto parafii. Wszystkie te środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont wejścia do kaplicy pojednania.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, który zamieszcza rozważanie o Wniebowstąpieniu Pańskim oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234861
Dzisiaj: 295
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,747

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu