Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dziś Msza o 17.30 w intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek NMP Matki Kościoła; w środę Nawiedzenie NMP; w czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; w sobotę Męczenników z Ugandy; za tydzień Niedziela Trójcy Świętej.

Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa majowe. Dziś o 17.00, W poniedziałek, wtorek i środę o 17.30. Od czwartku nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusowego będą celebrowane w dni powszednie po Mszy wieczornej a w niedziele o 17.00.

W czwartek będziemy gościć ks. Marcello Stanzione. Po Mszy wieczornej wygłosi on konferencję „Święty Michał Archanioł – patron naszych czasów”. Po tej konferencji a także o 16.00 w Kinie „Arka” przedpremierowa premiera filmu „Pod skrzydłem Archanioła”. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie w gablocie.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Dodatkowe Msze w piątek o 16.00 i 17.00. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w piątek na Mszę o 18.00 i spotkanie po niej w kościele. W sobotę o 8.00 Msza wotywna i po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedzimy chorych. Po południu wieczór wynagrodzenia i zawierzenia Niepokalanemu Sercu. Rozpocznie się on o 17.15 modlitwą różańcową. Po niej Msza. Następnie medytacja przed Najświętszym Sakramentem zakończona indywidualnym błogosławieństwem. Zapraszamy i zachęcamy do napisania intencji na kartkach i złożenia ich u stóp Maryi.

Ks. Jarosław zachęca młodzież do wyjazdu na Spotkanie Młodych na Lednicy w tę sobotę. Można pojechać w grupie Tancerzy Lednickich albo jako uczestnik. Zapisy i informacje w Internecie pod adresem stronadobra.pl/tancerze. Natomiast animatorzy Oazy zapraszają dzieci ze szkół podstawowych na darmowe korepetycje. Po szczegóły zapraszamy na profil OazaArka na Facebooku.

Do końca maja przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie, którą planujemy w październiku tego roku. Zapisać się można u siostry w kancelarii parafialnej. Pielgrzymce towarzyszy ks. Proboszcz.

Ogłoszenie o które nas poproszono: Nowohucka Akademia Sportu wraz z Radą Dzielnicy XVI zapraszają na piknik rodzinny, który odbędzie się w sobotę od 14.00 na terenie Szkoły Sióstr Salezjanek na os. Jagiellońskim 17. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, który zamieszcza rozważanie o Zesłaniu Ducha Świętego oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234866
Dzisiaj: 300
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,752

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu