2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do nawiedzenia Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Program nabożeństw w Łagiewnikach można znaleźć na plakacie w gablocie parafialnej.

Dziś po Mszy o 12.30 Rycerze Kolumba zapraszają na Męski Różaniec – modlitwę mężczyzn i za mężczyzn. Modlić się będziemy na różańcu w drodze od naszego kościoła do Krzyża Nowohuckiego przy kościele Najświętszego Serca na os. Teatralnym.

Także dziś w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich koncert paschalny o 17.00. Serdecznie zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakatach. Wstęp wolny.

Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną ze względu na Wielki Tydzień.

Także jutro na Mszy Świętej o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania. We wtorek ksiądz biskup Janusz Mastalski udzieli bierzmowania młodzieży naszej parafii na Mszy o godzinie 18.00. Kandydatów do bierzmowania i ich rodziny polecamy modlitwie wszystkich parafian.

Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.30 w sali nr 9.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację i spotkanie w czwartek o 16.00. Stowarzyszenie zaprasza również na uroczystą Mszę Świętą z okazji 20lecia istnienia Stowarzyszenia w naszej parafii. Będzie ona w niedzielę za tydzień o 16.00. Przed Mszą Różaniec do Bożej Krwi a po Mszy agapa w sali 8. Zachęcamy do dołączenia do Stowarzyszenia.

W sobotę 13ty dzień kwietnia – fatimskie czuwanie pokutne. Będzie ono mieć miejsce w grocie od Mszy o 11.00 do Mszy wieczornej.

Zachęcamy do lektury wielkanocnego numeru „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, które piszą o Święcie Miłosierdzia Bożego oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenia, o które nas poproszono: Parafia MB Częstochowskiej i Ośrodek Kultury Nowa Huta w ramach projektu „Nowa Huta. Dlaczego nie?!” zaprasza na koncert inscenizowany „Prymas Niezłomny”. Będzie on miał miejsce w sobotę o 19.00 w kościele na Szklanych Domach. Koncertowi towarzyszyć będzie kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234138
Dzisiaj: 99
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,024

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu