3 Niedziela Wielkanocna

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza dziś na uroczystą Mszę Świętą z okazji 20-lecia istnienia Stowarzyszenia w naszej parafii. Będzie ona o 16.00. Przed Mszą Różaniec do Bożej Krwi a po Mszy agapa w sali nr 8. Zachęcamy do dołączenia do Stowarzyszenia.

W najbliższym tygodniu przy naszym kościele będzie nagrywany film. Teren wokół kościoła będzie wykorzystany jako scenografia. Będą też ustawiane elementy dekoracji oraz urządzenia do filmowania. Zdjęcia filmowe będą kręcone za dnia oraz w nocy. Z tego względu w tym tygodniu od poniedziałku do soboty Msze Święte i nabożeństwa będą celebrowane w kaplicy pojednania. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Wspólnota Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty, w którym może wziąć udział każdy – nie tylko osoby uzależnione. Miting odbędzie się w czwartek o 18.30 w sali naprzeciwko kawiarni „Nadzieja”.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza w sobotę na modlitwę o 10.00 i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

W zakrystii można nabyć film z uroczystości bierzmowania, która miała miejsce w naszym kościele w miniony wtorek.

Za tydzień trzecia niedziela kwietnia. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – spłatę remontu wejścia do kaplicy pojednania.

Dziś w naszym parafialnym kinie Arka po Mszy o 11.00 kolejny odcinek serii animowanej dla dzieci „Księga Ksiąg” natomiast o 15.20 „Matka Teresa. Nie ma większej miłości”. W czwartek o 17.30 „Matusia. Opowieść o Sprawiedliwej s. Matyldzie Getter”. W niedzielę za tydzień po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” a o 14.00 premiera filmu „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. rozmowa o tym, jak czytać Pismo Święte oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące na os. Piastów 34 zaprasza na dzień otwarty w najbliższą sobotę od 10.00 do 14.00. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234145
Dzisiaj: 106
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,031

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu