4 Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza

Rozpoczęty dziś tydzień jest czasem szczególnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Polecamy tę intencję modlitwie wszystkich parafian. Prosimy o szczególną pamięć o naszym kleryku Bartoszu, który 4 maja przyjmie święcenia diakonatu.

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek uroczystość św. Wojciecha; w środę św. Jerzego; w czwartek św. Marka.

W tym tygodniu swoje imieniny obchodzą nasz arcybiskup Marek Jędraszewski, ks. proboszcz, oraz księża wikariusze Jarosław Gawęda i Marek Ślęczka. Polecamy ich modlitwie parafian.

Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę w intencji Kościoła, Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Dzieł przy nim powstałych w niedzielę za tydzień o godzinie 17.30.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Zebrane w ten sposób środki będą przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – spłatę remontu wejścia do kaplicy pojednania.

W zakrystii można nabyć film z uroczystości bierzmowania.

Dziś w naszym parafialnym kinie Arka po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” natomiast o 14.00 premiera filmu „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”. W czwartek o 18.30 „The Chosen” sezon 1 odcinki 1 i 2. Za tydzień w niedzielę po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg”.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, i kolejnego numeru „Gościa. Historia Kościoła” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie polecone przez naszego Księdza Arcybiskupa: Rozpoczął się proces beatyfikacyjny Heleny Kmieć, która jako wolontariuszka zginęła na misjach w Boliwii w roku 2017 w wieku 26 lat. Sprawę beatyfikacji polecamy modlitwie wszystkich wiernych a tych, którzy posiadają jakiekolwiek dokumenty dotyczące Sługi Bożej prosimy o udostępnienie ich Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234860
Dzisiaj: 294
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,746

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu